Anita Langerová

Jmenuii se Anita Mia.
Původní profesí jsem zdravotní sestra a oblasti sportu se věnuji od r. 1997,
profesionálně jako lektor od r.2000.
Po celou dobu až do r.2015 jsem působila v Jihomoravském kraji a mnozí z vás mě znají pod jménem Anita Langerová. Součástí mého života je neustálé vzdělávání v oblasti fitness, a všech různých stylů, které jsou zajímavým zpestřením každého cvičení.
Mojí filosofií je variabilita, efektivita, motivace a zábava. Je důležité, abyste věděli jaký máte cíl, proč chcete zhubnout, zvednout kondici či jen tak pro radost protáhnout tělo. Bez radosti ze své vlastní práce sám na sobě nemůžete mít dobré ani dlouhodobé výsledky.
Pracuji s každým individuálně a ráda se s vámi budu setkávat nejen na skupinových lekcích, individuálních trénincích, workshopech nebo víkendových pobytech . Těším se na všechny, kteří máte nejen radost z pohybu, ale hlavně ze života :-)
Motto: "Nehledejme důvody proč to nejde, ale hledejme způsoby, jak na to!"

Mnoho věcí v životě, a život samotný, se odvíjí od způsobu myšlení.

Fitness instruktorStalo se něco s čím jsem jako dospívající žena před 20-ti léty vůbec nepočítala. I když pocházím ze sportovně založené rodiny, mě se pohyb jako by nijak nikdy nedotýkal. Moje postava tomu také neodpovídala a často mi to bylo dáváno na vědomí. Velkou výhodou bylo mé rozhodnutí studovat na zdravotní škole, kde jsem začala vnímat anatomii člověka jako něco velmi výjimečného. V tomto období jsem začala mít velkou potřebu cvičit a jako první krok byl aerobic. Z tohoto nenápadného kroku se stala velká radost, vášeň a nyní musím jen konstatovat, že fitness obor je mou hlavní pracovní náplní.

Žít svůj sen o zdraví, kráse a pohybu.

Cvičení jsem prolnula vizážistikou a kompletním image programem. Každý člověk je krásný, a je třeba to jen v sobě objevit. Radost z výsledků mé práce mě vždy posune o kousek dál.

Čím plníme svou mysl?

V roce 2012 jsem objevila krásy Kraniosakrální terapie, kterou jsem měla možnost úžasně propojit se cvičením. Kouzlo "Kraniosakrální jógy" je třeba si vyzkoušet na vlastní kůži. Proto doporučuji navštívit moje skupinové lekce, kde vaše tělo dostane nejen fyzický, ale i psychický impuls v podobě léčivé energie.

Všichni jsme jedineční.