VÍKEND S JÓGOU v Orlických horách

2.10.2020 - Friday

Milí přátelé jógy, jogíni a jogínky,

pro letošní podzim jsme si pro Vás připravily novinku.

 

Pravidelně pro Vás připravujeme lekce partnerské jógy, a protože od Vás přicházejí velmi pozitivní ohlasy a dorazy, kdy se můžete těšit příště, rozhodly jsme se, že pro Vás uspořádáme v duchu partnerské jógy celý víkend.

 

Pokud si nyní říkáte...AHA, tak tohle není nic pro mě a chcete opustit stránku, protože Vás napadá, že:

- partner/ka by se mnou stejně nejel/a,

- partner/ka by to nezvládl/a, protože jógu ještě nikdy nezkusil/a,

- nemám partnera/ku,

- třeba by to zkusil/a, ale co když zjistí, že ho/jí to nebaví,

 

zkuste tomu dát ještě šanci, neodcházejte a čtěte až do konce. Zkusíme Vaše obavy rozptýlit a ukázat Vám, že překážky neexistují a že i Vy se k nám můžete přidat a užít si příjemně strávený víkend, který tradičně nebude jen o praktikování jógy.

 

Takže za

1) třeba se pouze domníváte, že by partner/ka nejel/la, ale zeptali jste se ho/jí? Abychom především ženám dodaly odvahu, můžeme že zkušenosti potvrdit, že jsou to především pánové, kteří odcházejí z lekcí partnerské jógy nadšení a chtějí přijít znovu.

2) program bude koncipován tak, že ho zvládnou i úplní začátečníci. Obavy z přílišné náročnosti lekcí tedy nejsou namístě.

3) pokud nemáte partnera/ku, NEVADÍ...vemte s sebou kamarádku, maminku, dceru...partnerem pro cvičení může být kdokoliv, s kým si chcete užít společně strávený čas.

4) pokud by se stalo, že by partnera/ku či Vás oba, program skutečně nebavil (pravděpodobnost je minimální 🙂), máte samozřejmě možnost vydat se vlastní cestou a podniknout např. výlet po okolí. Program není povinný a nikoho nebudeme nutit, aby trávil čas s námi, pokud na nás nebude mít náladu 🙂

5) chápeme, že někteří pánové se nemusí cítít dobře, kdyby měli jít na otevřenou lekci do studia a ocitnout se mezi tolika ženami, které, co si budeme povídat, na lekcích skutečně převažují. Berte to pánové jako příležitost, protože tady v tom sami určitě nebudete 🙂

 

A kam že se to společně vydáme? Již několik let se opakovaně vracíme do usedlosti Hamernice v Orlických horách, neboť nás toto místo svou atmosférou dočista očarovalo. A v říjnu, když se barevné stromy zahalí do ranní mlhy skrze kterou prosvítají paprsky vycházejícího slunce, je toto místo vskutku magické.

 

Odhoďte tedy všechny obavy a pojeďte s námi. Věříme, že nebudete litovat a že z energie kterou zde načerpáte, budete dobíjet své baterky ještě hodně dlouho.

O vynikající (v)nesmírně dobrou stravu se postará náš prověřený kuchař Jan Vojtěchovský. Na pobytu nabízíme polopenzi. Vzhledem k tomu, že na pokojích jsou k dispozici plně vybavené kuchyně je na Vašem rozhodnutí zda si oběd obstaráte sami nebo dokoupíte za cenu 200,-Kč. Nutné nahlást! 

Pátek -  večeře

Sobota - snídaně,  večeře (oběd možné dokoupit) 

Neděle - snídaně

 

 

 

Termín: 2.- 4.10. 2020

Cena: 4410,-Kč/osobu

Strava: polo penze (možnost dokoupit oběd 200,-Kč)

Doprava: vlastní

Adresa místa pobytu: Usedlost Hamernice v Orlických horách

Povede: Ilona Limberská, Markéta Růžičková

 

Těší se na Vás Ilona a Markéta

 

Tip: věnujte pobyt jako dárek

 

Te ̌s ̌i ́ Se Na Va ́s Ilona A Marke ́ta -2

Přihlašte se na akci