JÓGA JAKO TERAPIE- POZOR ZMĚNA ČASU!!

2.12.2017 - Saturday

KDY: 2.12. sobota

ČAS: 9:30-13:00h POZOR ZMĚNA ČASU!!

CENA:  400,- Kč

PROVEDE: Ajay Bobade

Jóga je již tisíce let chápapna jako velký přínos pro zdraví způsob života.

Jógové techniky jsou zahrnovány jako techniky léčení i lidmi, kteří jóogu nikdy před tím nezkusili.

Mám tu čest pozvat všechny zájemce na výjimečný seminář věnovaný józe a jejím tradičním pojetí s indickým učitelem jógy Ajay Bobadem.

Více se seznámíte s některými jejími principy a pod vedením učitele si budete moci vyzkoušet základní jógové pozice v jejich správném provedení. Seminář se bude odvíjet i v závislosti na Vašich dotazech a tématech, která Vás budou zajímat. 


Prostor bude věnován i diskusi. Seminář bude probíhat v češtině. Shri. Veda Chaitanya (Ajay Bobade) pochází z tradiční bráhmánské rodiny, od svých osmi let studoval jógu a učí ji již šestnáctý rok. Jako terapeut a učitel jógy působil v Indii, Německu a Maďarsku. Od skončení tříletého rezidenčního kurzu védanty a sanskrtu u Svámího Dajánandy v gurukulu v jižní Indii žije v Hradci Králové. 

Kromě aktivit v oblasti jógy a védské filozofie mimo jiné vyvinul počítačový studijní program sanskrtu pro cizince a také do hloubky studoval zpěv a teorii manter, tradiční indické techniky energetického léčení a systém prenatálního vzdělávání. 

  

Ajaybobade 

 

S sebou: pohodlný oděv, pití

Rezervace nutná, počet míst omezen

Přihlašte se na akci