YIN JÓGA s Lenkou

17.6.2018 - Sunday

Zpříjemněte si nedělní večer jinovou praxí jógy

Naladíme se na léto, kdy vládne element OHNĚ,

příroda je ve svém rozpuku, hraje barvami a vše, co bylo skryté se vystavuje na obdiv. Stejně jako stoupají teploty venku, probouzí se i v nás ohnivý element a záleží jen na nás, zda se jím necháme "spálit" nebo jej udržíme tak, aby nám dobře sloužil. Zaměříme se na harmonizaci meridián srdce a tenkého střeva, otevřeme svá srdce a rozproudíme energii a radost. Jógovou praxi také podpoříme esenciálními oleji vhodnými pro toto období. 


YIN jóga je jógou klidovou, jemnou a výborným doplňkem jógy a ostatních dynamických forem cvičení/ sportů. V každé pozici setrváme delší dobu, abychom mohli svaly zcela uvolnit a podpořili tak zdraví kloubů, vazů a šlach a flexibilitu celého těla. Pozice vám udělají radost svou jednoduchostí a účinností.


Yin jóga nám přináší do života jinový princip, který nám pro náš životní styl schází. Vše kolem nás se velice rychle ubírá kupředu a právě yin jóga nám dává možnost zastavit se, zklidnit, vnímat a radovat - možnost vyvážit náš životní rytmus. Nechť je lekce yin jógy pohlazením pro Vaše tělo i duši.  

Vhodné pro začátečníky i pokročilé, výborné pro sportovce.

KDY: 17.6.2018

DEN: neděle

ČAS: 17:30-19:00h

CENA:  Early bird cena do 26.3.: 190Kč platba na účet
                             cena po 26.3.: 240Kč platba ve studiu

POVEDE: Lenka Václavová

Lenka 

Přihlašte se na akci