OBLIČEJOVÁ JÓGA - základní kurz

29.7.2017 - Saturday

Obličejová jóga je nejen přirozenou, ale i účinnou metodou, díky které dokážeme zpomalovat stárnutí a ochabování svalů na obličeji. Obličej dělá první dojem a proto je důležité věnovat mu pozornost.
Obličejová jóga je kombinace obličejového cvičení,masáže,relaxace mysli a těla. Je to přirozený způsob jak udržet pokožku na tváři pružnou a mladistvou. Přínosy pravidelného cvičení obličejové jógy jsou zpomalení stárnutí, zjemnění vrásek, odstranění dvojité brady,povislých horních víček, tváří, zpevnění a celkové zlepšení pleti, regenerace svalů, podpora tvorby kolagenu a elastinu. Díky cvičení uvolňujeme zároveň i stres a napětí.

Na kurzu se dozvíte :
• Jak zpomalit proces stárnutí a nastartovat regeneraci svalů
• Jaké benefity Vám přinese pravidelné cvičení
Během 120 minut se naučíte cvičit sestavu, kterou si procvičíte svaly na krku, dekoltu a obličeji . Dostanete návod jak cvičit doma i s podrobnou instruktáží a individuální doporučení, starostlivost o klientky i po kurzu.Cena je 949 CZK.
Obličejová jóga je mimo jiné i velmi zábavná , proto věřím , že z kurzu odejdete nejen s novými poznatky, ale i s dobrou náladou :-)


V případě zájmu si rezervujte místo e-mailem na zuzka@oblicejovajoga.cz

Těším se na vás!:-)
Zuzana

Kde: Sádhana yoga studio v Trutnově

Kdy: sobota 29.7.

Čas: 9:30 - 11:30h

Cena: 949,- Kč

Povede: Zuzana Ondrisová www.oblicejovajoga.cz

Kniha Zuzana