PODZIMNÍ YIN JÓGA s aromaterapií

21.10.2018 - Sunday

Dynamické léto je za námi a přišel čas na přechod od jangu k jinu. Tentokrát se naladíme na podzim, který svou povahou vybízí ke zklidnění, zpomalení, zbavení se nepotřebného. Stejně jako se příroda připravuje na zimu, stromy shazují listí, i my bychom měli zpomalit a nahlédnout více do sebe. Zaměříme se na element KOV a rozproudíme energii v energetických drahách plic a tlustého střeva - podpoříme činnost orgánů, které jsou v tomto období nejvíce oslabené. Jógovou praxi podpoříme esenciálními o leji vhodnými pro toto období.

 

Podzim je obdobím, kdy sklízíme plody své celoroční práce. Udělejme si čas pro sebe, ať se v klidu ohlédneme zpět a necháme plynout to, co pro nás již není důležité. 

 
YIN jóga je jógou klidovou, jemnou a výborným doplňkem jógy a ostatních dynamických forem cvičení/ sportů. V každé pozici setrváme delší dobu, abychom mohli svaly zcela uvolnit a podpořili tak zdraví kloubů, vazů a šlach a flexibilitu celého těla. Vhodné pro začátečníky i pokročilé jogíny, výborné pro sportovce. 

Yin jóga nám přináší do života jinový princip, který nám pro náš životní styl schází. Vše kolem nás se velice rychle ubírá kupředu a právě yin jóga nám dává možnost zastavit se, zklidnit, vnímat a radovat - možnost vyvážit náš životní rytmus. 

Nechť je lekce yin jógy pohlazením pro Vaše tělo i duši.  

S sebou: teplé oblečení

Vhodné pro začátečníky i pokročilé, výborné pro sportovce.

KDY: 21.10.2018

DEN: neděle

ČAS: 17:30-19:00h

CENA: 240,-Kč platba ve studiu

POVEDE: Lenka Václavová