KAKAOVÁ CEREMONIE

5.2.2023 - Sunday

KAKAOVÁ CEREMONIE PRO ŽENY - POUŠTĚNÍ A OTEVŘENÍ SE NOVÉMU 

 

Čas běží. Teď i teď a taky teď. A teď taky. Často si v běhu povinností a událostí nepamatujeme, co bylo před pár dny…Přijď se plně ukotvit v přítomnosti, propojit se sama se sebou v podpůrné energii ženského kruhu a dopřát si zážitek, na který budeš ještě dlouho vzpomínat.

 

Nastal konec roku a s ním i čas ohlédnutí. Je krásné plout řekou života.

Někdy plyne velmi rychle, den za dnem se překulí ani nevíme jak a někdy se i tak plíživě stane, že nás nevědomky zanese tam, kde už ani nechceme být.

Přijď se vědomě zastavit, popřemýšlet nad uplynulým rokem, uvědomit si s vděčností jeho dary a taky to, co je čas pustit. Přijď uzavřít jedno období a otevřít se novému.

Většinou přesně víme, co nechceme. Ještě lepší je ale vědět co chceme, mít vizi a směr, kam chceme na naší cestě životem plout a vědomě tvořit svůj život a s důvěrou plynout.

 

Na co se můžete těšit:

Kakaový rituál, setkání sama se sebou-vedená meditace a vizualizace,

seberozvojové techniky, spontánní tanec, zpěv manter, podpora podobně

laděných žen a sdílení v ženském kruhu.

 

Co budete potřebovat:

Zápisník a tužku

Svíčku dle vlastního vkusu ( můžete si ji po ceremonii doma umístit jako kotvu pro váš záměr na rok 2023)

Oblíbený hrnek a mělký talíř

 

Kakaové rituály:

Kakaové rituály ve společnosti existují již tisíce let. Pocházejí z mayských a aztéckých tradic ve Střední a Jižní Americe, kde se používají k duchovním léčivým a ceremoniálním účelům pro vnitřní probuzení a tvůrčí vedení.

Čisté kakao se používá jako lék na otevření srdce, aby lidé mohli bezpečně zažít probuzení, zjevení a vnitřní uzdravení. Kakao se používá v posvátném léčivém rituálu, kde jsou stanoveny záměry, uvolněny negativní emoce a jsme pak schopni se napojit sami na sebe a láskyplnou energii v našem těle.

Kakaový rituál nám poskytuje příležitost poskytnout si bezpečný prostor na okamžik zastavení a zklidnění v tomto chaotickém a stresuplném světě. Jedná se o perfektní čas na to se odpojit od externího světa a za podpory jemného vedení kakaa se ponořit do nitra nás samotných, napojit se na své podvědomí a na svou intuici.

 

KDY:  5.2.23

DEN: neděle

ČAS: 16:30-19:00h

CENA: 500,-Kč

POVEDE: Daniela Bártová 

Přihlašte se na akci