SPIRÁLNÍ JÓGA s Vendy /KURZ/

27.9.2023 - Wednesday

NOVINKA SPIRÁLNÍ JÓGA S VENDY

 

Spirální jóga je speciální metoda, která se zaměřuje na zdravotní přínosy jógy. Je skvělá pro všechny věkové skupiny a obě pohlaví.

Spirální jóga spojuje zdravotní aspekty Iyengar-jógy se systémem funkčních svalových řetězců a principy trojrozměrného spirálního pohybu. Je typická svým individuálním přístupem, což ji činí vhodnou pro všechny věkové kategorie a obě pohlaví.

Hlavní součástí spirální jógy je správné provedení poloh a správné dýchání. Cvičení je navrženo tak, aby zlepšovalo ohebnost a celkovou sílu.

Hlavní důraz je kladen na posílení a zpevnění páteře a velkých kloubů. Spirální jóga tak přispívá k správnému držení těla a dýchání.

Spirální jóga je také účinná

  • při bolestech zad
  • problémech s páteří a klouby
  • migrénách a dalších zdravotních obtížích
  • Je ideální pro každého, kdo hledá tělesné a duševní uvolnění a regeneraci
  • dokáže pozitivně ovlivnit i průběh různých vnitřních onemocnění
  • je skvělou prevencí proti civilizačním chorobám.


Tato metoda jógy vychází z učení B.K.S. Iyengara, jednoho z nejvíce uznávaných učitelů jógy na světě. Iyengar je známý svým důrazem na správné provedení poloh a využití pomůcek pro snadnější nebo těžší cvičení.Začátečníci v józe zaujímají polohy, které jejich tělo vyváženě protahují a posilují. Postupem času se zlepšuje nejen fyzická kondice, ale také duševní pohoda. 


KDY: 13.9. - 8.11. 2023

DEN: Středa

ČAS: 16:00 - 17:15h

POČET LEKC'Í: 9

CENA: 1440,-Kč 

POVEDE: Vendula Carr

Přihlašte se na akci