UMĚNÍ ODPOČINKU - OBSAZENO

27.11.2023 - Monday

Umění odpočinku

Chci vás srdečně pozvat na událost, a věřím, že vás nadchne.

Nedávno jsem dokončila výcvik v oblasti restorativní jógy a objevila jsem něco, co mi přineslo další pochopení - Umění odpočinku.

Ráda bych tuto hodnotnou zkušenost s vámi sdílela na prodloužené lekci, která bude zcela věnována relaxaci a obnově těla a mysli.

Tato prodloužená lekce spojí dvě hluboké a uzdravující formy jógy - Restorativní jógu a Jógu nidru, které vám pomohou dosáhnout stavu hlubokého klidu a regenerace.

Restorativní jóga je o obnově těla a mysli. Během této části lekce se budeme soustředit na jemné pozice, které se drží několik minut a umožňují tělu plně relaxovat. S použitím pomůcek, jako jsou deky a polštáře, se ponoříte do stavu hlubokého odpočinku a uvolnění. Je to příležitost k regeneraci těla po dlouhém dni.

Jóga nidra je technika, která vás provede cestou k vnitřnímu klidu. Jóga nidra je jakýmsi "jogovým spánkem" a bude vaší možností prozkoumat hlubiny své mysli a dosáhnout stavu naprostého uvolnění.

Nebudou chybět svíčky, příjemná hudba a vonné olejíčky, které zvýrazní zážitek :)

Lekce je nejen o fyzickém odpočinku, ale také o duševním uvolnění. S ohledem na individuální péči, kterou potřebujete v restorativních pozicích, bude tato událost omezena na 12 míst.

Tento večer bude mít prospěch nejen pro jogíny, ale také pro ty, kteří čelí náročným pracovním a osobním výzvám. Moderní život může být náročný na tělo i mysl, a tato lekce vám nabídne možnost úniku od každodenního stresu a nalezení vnitřní rovnováhy.

KDY: 27.11.23

DEN: pondělí 

ČAS: 18:40 - 20:15h

CENA 250,-Kč

POVEDE: Ilona Limberská

 

Přihlašte se na akci